Kurumsal

Sanayileşmenin yaygınlaşması ile birlikte; inşaa edilen tesisler ve mevcut tesislerin modernizasyon çalışmaları, enerji sektöründe de global uyumluluk ve yeterliliği kaçınılmaz kılmıştır. Enerji iletim sistemlerinin taşınma, korunma ve gruplandırılmasını sağlayan enerji taşıma sistemlerinin de uyumluluk ve yeterliliği konusunda hassasiyetler oluşmuştur.

KANALSAN, 1994 yılından günümüze Kablo Taşıma Sistemleri konusunda hizmet vermekte olup, her geçen gün bu düzeyde kendini yenilemekte, pazar payını ve ürün çeşitliliğini, talepler doğrultusunda genişletmektedir.

KANALSAN üretim ve pazarlama faaliyetlerini, İzmir ve İstanbul’da bulunan bölge müdürlükleri ile yürütmektedir. Bunların yanı sıra başta Rusya, Ukrayna, Romanya, Bulgaristan, Türkmenistan, Kazakistan, Irak ve Azerbaycan olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde aktif olarak satış faaliyetlerini sürdürmektedir.

KANALSAN, tüm üretim ve satış süreçlerini dünya standartlarına uygun yapmakta, kalite uygunluk belgeleri ile doğrulamaktadır.

KANALSAN
Kablo Taşıma Sistemleri

Kurumsal